Ikona dostępności

Logo laboratorium filmowego

Śnieg

Aren Malakyan

Dostęp wyłącznie dla zalogowanych.

Zaloguj się lub załóż konto

Tytuł oryginalny: Snow Reżyseria: Aren Malakyan Scenariusz: Aren Malakyan Kraj produkcji: Armenia Rok produkcji: 2017 Czas trwania: 13 Kategoria wiekowa: 9+

Relacje rodzinne

Fabuła filmu skoncentrowana jest na przedsięwzięciu, którego podejmie się Arman wraz z kolegami dla swojego dziadka. Główny bohater filmu pomaga mamie opiekować się dziadkiem na co dzień. Chociaż wydaje się, że Arman wolałby grać w piłkę nożną lub w gry komputerowe, a nieustanne opowieści dziadka o wojnie go nudzą, nie zawaha się okazać swojego przywiązania w brawurowy sposób, rezygnując ze swoich dotychczasowych planów.

Rówieśnicy

Dynamika w grupie kolegów jest dyktowana przez emocje i ustalenia związane z przygotowaniami do turnieju piłki nożnej. Widzowie nie mają wątpliwości, że dla chłopców nie ma nic ważniejszego niż zakup nowych koszulek i strategiczny wybór bramkarza. Z tą postawą mogą się identyfikować młodzi ludzie na całym świecie, bo piłka nożna i sportowa rywalizacja wywołują emocje na każdej szerokości geograficznej. Jednak solidarność z Armanem sprawia, że realizacja jego pomysłu stanie się ich najważniejszą misją.

Wróć do listy filmów

Podziel się wrażeniami po seansie: